Oriflame

15. března 2013 v 15:49
Každý z nás jednou narazil na kosmetiku od firmy Oriflame, řada z vás beztoho neodolala a nějaký kousek si koupila. Asi si říkáte, že by nebylo špatné, stát se rovněž kosmetickou poradkyní, ale uvažujete, jelikož neznáte pravidla, čtěte dále a dozvíte se vše potřebné.
Být poradkyní společnosti Oriflame není nic složitého, je možné se jen zaregistrovat a již máte přístup ke kvalitní kosmetice za výhodnou cenu. Kosmetika značky Oriflame je na trhu už řadu roků a má za sebou spoustu nadšených klientů, tak se nebudete muset obávat, že se podepíšete pod podřadné výrobky.
Váš podíl na zisku společnosti je tady obrovský, vy vlastně kosmetiku nakupujete s možnou provizí 30% naproti katalogu. Těchto 30% bude vaše výplata a tu vám nikdo nevezme. Dobrou informací je i skutečnost, že si můžete i pro sebe nakoupit kvalitní kosmetiku s touto skvělou slevou. Společnost Oriflame získala na trhu hodně dobrou pověst, tedy nemusíte mít strach, že budete pod svým jménem prodávat málo kvalitní produkty. Distribuovat můžete, všude kde vás napadá, od kadeřnických salónů až po rodinu, kolegy, srazy a tak dále.
Firemní koncept firmy Oriflame je "přírodní švédská" a součástí tohoto konceptu je také nepoužívat ingredience získávané z mrtvých zvířat. V produktech Oriflame je požíván pseudokolagen - což není kolagen živočišného původu , ale je získáván z medových kvasinek. Více dovíte zde na našem webu Oriflame katalog
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama