Březen 2013

Oriflame registrace

15. března 2013 v 16:47
Firma Oriflame má v nabídce bezvadnou možnost přivýdělku. Když se tedy stanete kosmetickou poradkyní u společnosti Oriflame, pak dostanete celou řadu výhod. Především se dostanete do blízkosti firmy, která se v kosmetice vyzná a na trhu má své skvělé jméno. Za druhé si díky práci poradkyně vyděláte i slušné částky.
Jméno Oriflame je známá v ČR řadu roků, a stále si nachází další a další klienty. Politika společnosti je nadmíru moderní, protože poskytuje možnost vydělat peníze i konečným prodejcům. V praxi to probíhá tak, že se jednoduše zaregistrujete přes internet a od této doby, jste již pány své pracovní doby. Oriflame neklade meze ničemu, je možné mít výdělky v řádech tisíců nebo pouze v deseti korunách, v případě že ale nic neprodáte, nic se nestane, společnost vás do ničeho nutit nebude.
Veliký nabízený zisk - vy vlastně kosmetiku nakoupíte s možnou provizí 30% oproti katalogu. Těchto 30% je váš nádherný výtěžek. Výbornou zprávou je i pravda, že si můžete i pro sebe dělat nákupy kvalitní kosmetiku s touto mega slevou. Společnost Oriflame získala na trhu hodně dobrou pověst, takže nemusíte mít obavu, že byste mohli pod svým jménem prodávat nekvalitní výrobky. Distribuovat můžete, všude kde vás napadá, od kadeřnických salónů až po rodinu, kolegy, srazy a tak dále.
Oriflame staví na konceptu 'přírodní švédské krásy' a moudrosti přírody a z něj také vychází při formulaci složení svých výrobků. Proto je směrnicí Oriflame nepoužívat v našich kosmetických výrobcích žádné přísady získané z usmrcených zvířat nebo získané způsobem, který zvířatům způsobují újmu. Více si přečtěte na http://www.kosmetika-registrace.cz/oriflame-katalog/

Oriflame

15. března 2013 v 15:49
Každý z nás jednou narazil na kosmetiku od firmy Oriflame, řada z vás beztoho neodolala a nějaký kousek si koupila. Asi si říkáte, že by nebylo špatné, stát se rovněž kosmetickou poradkyní, ale uvažujete, jelikož neznáte pravidla, čtěte dále a dozvíte se vše potřebné.
Být poradkyní společnosti Oriflame není nic složitého, je možné se jen zaregistrovat a již máte přístup ke kvalitní kosmetice za výhodnou cenu. Kosmetika značky Oriflame je na trhu už řadu roků a má za sebou spoustu nadšených klientů, tak se nebudete muset obávat, že se podepíšete pod podřadné výrobky.
Váš podíl na zisku společnosti je tady obrovský, vy vlastně kosmetiku nakupujete s možnou provizí 30% naproti katalogu. Těchto 30% bude vaše výplata a tu vám nikdo nevezme. Dobrou informací je i skutečnost, že si můžete i pro sebe nakoupit kvalitní kosmetiku s touto skvělou slevou. Společnost Oriflame získala na trhu hodně dobrou pověst, tedy nemusíte mít strach, že budete pod svým jménem prodávat málo kvalitní produkty. Distribuovat můžete, všude kde vás napadá, od kadeřnických salónů až po rodinu, kolegy, srazy a tak dále.
Firemní koncept firmy Oriflame je "přírodní švédská" a součástí tohoto konceptu je také nepoužívat ingredience získávané z mrtvých zvířat. V produktech Oriflame je požíván pseudokolagen - což není kolagen živočišného původu , ale je získáván z medových kvasinek. Více dovíte zde na našem webu Oriflame katalog