Listopad 2012

Kondicionér pro barvené vlasy se slunečnicí a borůvkami Nature Secrets

28. listopadu 2012 v 11:23
Kondicionér pro barvené vlasy se slunečnicí a borůvkami Nature Secrets


Kondicionér pro barvené vlasy se slunečnicí a borůvkami Nature Secrets

Přepychový aromatický kondicionér pečuje o vlasy a pomáhá chránit intenzitu jejich odstínu. Slunečnice chrání barvu, borůvky jsou bohaté na mastné kyseliny omega 3 a omega 6 a podporují zářivost vlasů. 250 ml Oriflame katalog

Katalog, registrace, Oriflame kosmetika

28. listopadu 2012 v 11:22

Oriflame.cz, registrace, katalog Oriflame

Potřebujete nějaký vhodný a rychlý výdělek? Máte pocit, že kdykoliv si potřebujete zakoupit něco pěkného na líčení, tak narazíte na nekvalitní produkt? Udělejte takovýmto situacím rychlý konec, řešení bude tak snadné! Stačí se registrovat a stát se kosmetickou poradkyní firmy Oriflame.
Společnost Oriflame pracuje v ČR mnoho roků, a neustále si nachází další a další klienty. Politika společnosti je velice moderní, neboť skýtá možnost vydělat peníze i konečným prodejcům. V praxi to funguje tak, že se prostě zaregistrujete přes síť a od tohoto okamžiku, jste hned pány své pracovní doby. Oriflame nikoho neřídí, můžete mít výdělky v řádech tisíců eventuálně jen v deseti korunách, pokud ale nic neprodáte, nic se nestane, společnost vás do ničeho tlačit nebude.
Veliký nabízený zisk - vy totiž kosmetiku nakoupíte se slevou 30% naproti katalogu. Těchto 30% je váš super plat. Dobrou informací může být i skutečnost, že si máte možnost i pro sebe nakoupit kvalitní kosmetiku s touto obrovskou slevou. Firma Oriflame získala na trhu velmi dobrou reputaci, takže není nutné mít strach, že byste mohli pod svým jménem distribuovat nekvalitní produkty. Distribuovat můžete, kdekoliv vás napadne, od kadeřnických salónů až po rodinu, kolegy, posezení a tak dále.
Kondicionér Milk & Honey Gold
Oriflame staví na konceptu 'přírodní švédské krásy' a moudrosti přírody a z něj také vychází při formulaci složení svých výrobků. Proto je směrnicí Oriflame nepoužívat v našich kosmetických výrobcích žádné přísady získané z usmrcených zvířat nebo získané způsobem, který zvířatům způsobují újmu. Více si přečtěte našem webu Oriflame katalog